Nejzkušenější Klokan Jindřišek se stoperské role nebojí: Člověk už tak nějak ví, kde se pohybovat a co musí splnit

Nejzkušenější Klokan Jindřišek se stoperské role nebojí: Člověk už tak nějak ví, kde se pohybovat a co musí splnit

Pod ostudnou prohrou v Doosan aréně byl podepsán i nejstarší hráč vršovických Klokanů Josef Jindřišek 
(40), jenž se na plzeňské půdě objevil ve stoperské roli.

Protože je původní profesí záložník, jak se na dotyčnou úlohu ve čtyřobráncovém systému připravoval? "Vyloženě speciálně nijak. Trenér mi řekl v pátek, že možná budu hrát stopera. Já už na té pozici párkrát nastoupil. Zároveň už mám něco odehráno, takže si myslím, že člověk už tak nějak ví, kde se pohybovat a co musí splnit. Já jsem současně i takový univerzál, tudíž bych takovou pozici měl zvládnout. Nakonec máme ovšem ze zápasu nula bodů. Musíme zvednout hlavy a tenhle dojem napravit," přednesl na stránkách bohemians.cz svěřenec Luďka Klusáčka s Erichem Brabcem.

Zelenobílí, kterým nyní patří dvanáctá příčka, se pokusí o reparát už první prosincový den v rámci dohrávky s předposlední Karvinou. "Musíme si o chybách říct a ukázat si je. Každý hráč ví, zda udělal něco špatně. Příště už se jich musíme vyvarovat. Věřím, že středeční utkání s Karvinou zvládneme a vyhrajeme," ukázal optimismus kolega Necida, Vacka a spol.

Zmíněné Páníkovo MFK podlehlo v Mladé Boleslavi Hradci Králové nejtěsnějším rozdílem a podalo protest proti výkonu hlavního rozhodčího a VAR. Klokani budou chtít Votroky napodobit. "Musíme dát hlavy nahoru a podat úplně jiný výkon. Tenhle zápas je zkrátka povinností odčinit a ukázat, že k tomu schopnosti a síly máme. S Karvinou to prostě musíme doma zvládnout," burcoval kabinu velezkušený univerzál, jehož slova nabídl web bohemians.cz.

Zdroj: bohemians.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.