Mistr se napojí na Dynamo. Ocitnou se Alijagič či Vágner na Střeleckém ostrově a Talovierov zase v Edenu?

Mistr se napojí na Dynamo. Ocitnou se Alijagič či Vágner na Střeleckém ostrově a Talovierov zase v Edenu?

Je to pořád jen pár měsíců, co Slavia oznámila začátek spolupráce s druholigovou Vlašimí, kam poslala nejen kouče Martina Hyského, ale také celou řadu svých perspektivních mladíků na čele s Alijagičem.

Brzy by pak měl oficiálně vyplout na povrch také zrod nového partnerství s prvoligovým Dynamem České Budějovice, ve kterém jsou momentálně zapůjčeni Van Buren i Hellebrand.

Kdo sledoval pár týdnů staré online interview s Jaroslavem Tvrdíkem, Jindřichem Trpišovským i Jiřím Bílkem pozorně, tam už bylo ono napojení naťuknuto, byť nekonkretizováno.

Jak zaznělo na stránkách Deníku Sport, od ledna 2022 bude sešívané "S" ze Sinobo Stadium úzce spolupracovat právě s jihočeskou značkou ze Střelnice.

Mimo jiné to pro soubor Davida Horejše, jemuž patří v tabulce Fortuna:ligy průběžná devátá pozice se stejným bodovým ziskem jako osmá Sigma, bude znamenat i to, že se může těšit na perspektivní hráčský materiál.

Kdo ví, zda už nebudou absolvovat jarní část v černobílém trikotu Dynama také Vágner, Prebsl nebo Alijagič, jenž v tuto chvíli suverénně vévodí druholigovým střelcům s dvougólovým náskokem na brněnského Řezníčka.

Naopak by to mohlo znamenat předkupní práva na nejžádanější hráče Budějovic na čele s rychlíkem Basseyem či jednadvacetiletým ukrajinským stoperem Talovierovem, jenž už zaujal i ve sparťanské rezervě a na jihu poté dozrál po boku současného funkcionáře Sivoka.

V kancelářích Edenu se v souvislosti s možným posílením skloňuje i ázerbajdžánský konkurent Pekharta ve Varšavě...

Zdroj: Deník Sport