První rychlá posila na Old Trafford? Rangnick si ji již otestoval a nyní ji vábí na Ostrovy

První rychlá posila na Old Trafford? Rangnick si ji již otestoval a nyní ji vábí na Ostrovy

Přišel, aby se něco změnilo. Německý kouč ve službách Manchesteru United by mohl výrazně okysličit řady Rudých ďáblů již v lednu, aby se pokusil ve druhé části sezony dostat svůj tým co nejvýše v tabulce Premier League. Úkol to nebude snadný, neboť tradiční ostrovní gigant se v posledních měsících trápil, ale jeho revoluční myšlení a schopnosti by tomu mohly dopomoci.

Podle informací britského listu The Sun by mohl v lednu stávající kabinu posílit Amandou Haidara, který již dva roky působí v Bundeslize v barvách RB Lipska. Na tuto adresu se dostal ze Salzburgu a těší se zajímavým výkonům.

Napojení na Rangnicka není v tomto případě žádným překvapením, neboť to byl právě německý stratég, který jej do Lipska před dvěma lety přivedl. Nyní je schopný stratég znovu ve spojení s jeho agentem Volkerem Struthem a dohoda je prý na spadnutí.

Jediným problémem se jeví skutečnost, že Haidara bude v lednu s národním výběrem Mali na Africkém poháru národů. V této sezoně jej Lipsko využívá především na postu defenzivního záložníka. Třiadvacetiletý legionář si aktuálně přijde na 60 tisíc liber týdně a součástí nabídky bude i lepší platové ohodnocení.

Zdroj: thesun.co.uk

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.