Mbappé do Madridu za nulový peníz? Real už spřádá plány, jak si hvězdu předčasně pojistit

Mbappé do Madridu za nulový peníz? Real už spřádá plány, jak si hvězdu předčasně pojistit

Není žádným tajemstvím, že by rád Bílý balet do svých řad ulovil francouzského reprezentačního kanonýra ve službách PSG. Kylian Mbappé se zatím s vedením Paris Saint-Germain nedohodl na prodloužení kontraktu, který po konci této sezóny skončí a španělský královský klub si chce být jistý, že se tato hvězda bude ochotna přesunout na San Bernabéu.

PSG se snaží zoufale jednat s Mbappém o rozšíření spolupráce, ale obě strany zatím nenalezly shodu. Francouzský útočník je váben Realem, který z něj chce udělat svou hlavní palebnou sílu. Nyní se nabízí možnost jej získat zdarma, což by velmi odlehčilo klubové pokladnici, která by se mohla soustředit na atraktivní nabídku platu.

Dvaadvacetiletý střelec podle španělského zdroje AS ještě stále o své budoucnosti rozhodnutý není, ale vábení Realu mu lichotí. Real by chtěl svou snahu v nadcházejících týdnech zintenzivnit a s hráčem podepsat předsmluvní dohodu, která by mu zajistila, že v létě skutečně jeho řady posílí.

Přesun zdarma by Bílý balet ocenil, neboť stejně jako většina klubů vykazuje ztráty způsobené pandemií koronaviru. V létě zkoušel francouzského útočníka zlákat, ale nabídka ve výši 137 milionů liber se nesetkala s pochopením PSG.

Zdroj: as.com

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.