Mbappé otočil s touhou hrát za Real Madrid, zůstane v Paříži? Kdo je podle něj šéfem útoku?

Mbappé otočil s touhou hrát za Real Madrid, zůstane v Paříži? Kdo je podle něj šéfem útoku?

Přestup Kyliana Mbappého do Realu Madrid po skončení této sezony berou mnozí jako hotovou věc, nicméně francouzský útočník úplně tak rozhodnutý stále není.

Dvaadvacetiletému útočníkovi vyprší na konci sezony s Paris Saint-Germain smlouva a poté se spekulovalo, že zadarmo odejde na Santiago Bernabéu, jenomže podle nejnovějších zpráv Mbappé nevyloučil prodloužení kontraktu a setrvání v Parku princů.

„Stále jsem se ještě nerozhodl o své budoucnosti. Potřebuji čas na toto důležité rozhodnutí. Vím jen to, že chci hrát ve velkém klubu,“ sdělil Mbappé na webu goal.com.

„Prvně jsem byl zklamaný z toho, že jsem nešel do Realu, potom jsem si uvědomil, že jem Pařížan, mám tu rodinu a cítím se tu dobře, jen jsem toužil objevit něco nového,“ pokračoval mistr světa s Francií z roku 2018.

„Necítím se jako šéf útoku PSG. Když hrajete s Neymarem a Messim, tak by bylo drzé něco takové říct. Je zbytečné hledat mezi námi lídra. Cílem je hrát v útoku tak, aby z toho těžilo celé mužstvo,“ doplnil Mbappé na webu goal.com.

Zdroj: sport.aktuality.sk, goal.com