Byl to zápas evropské úrovně, náročné utkání, byli jsme pevní vzadu a blokovali střely, pochvaloval si postup Hancko

Byl to zápas evropské úrovně, náročné utkání, byli jsme pevní vzadu a blokovali střely, pochvaloval si postup Hancko

Hancko vystřelil přímým kopem jarní účast v Evropské konferenční. „Říkal jsem klukům, aby prodloužili zeď, Krejdovi jsem pak říkal, aby šel za zeď, že to takhle budu střílet, tak aby tam nikdo od soupeře nebyl. Brankář pak udělal krok za zeď a už tam nedosáhl,“ uvedl sparťanský obránce pro klubový web sparta.cz.

„Byl to zápas evropské úrovně, náročné utkání. Věděli jsme o co nám jde, v tom to bylo od začátku náročné. Terén také v tom počasí nebyl snadný. Ale šlo to podle toho, jak jsme se připravovali a jak jsme chtěli hrát – být pevní v obraně a nebezpeční vpředu. Vyšlo nám to ideálně a jsem za to velmi rád,“ pokračoval slovenský reprezentant.

„Úvod byl takový všelijaký, nevěděli jsme, co přesně čekat od hřiště, jak nám půjdou kombinace. Chvíli nám trvalo, než jsme se do toho dostali. Pak už jsme ale získávali balony vpředu, byli jsme nebezpeční. A co bylo dneska nejdůležitější, byli jsme pevní vzadu, makali jsme, blokovali střely, odvraceli centry. Díky tomu nám to vyšlo,“ pochvaloval si třiadvacetiletý zadák.

Před zápasem byla v kabině atmosféra docela napjatá. „Asi tam napětí bylo, věděli jsme, že to je takové malé finále. Osobně jsem byl trochu nervózní před utkáním, ale během zápasu to na nás nebylo vidět. Podali jsme velmi dobré výkony a byli jsme týmoví. Jsem rád, že takhle těžký zápas, když šlo o hodně šlo, jsme zvládli,“ dodal pro sparta.cz Hancko

Zdroj: sparta.cz