Wiesner se dvakrát zachoval jako nezkušený dorostenčík. Vrba prý k němu bude mít menší přednášku...

Wiesner se dvakrát zachoval jako nezkušený dorostenčík. Vrba prý k němu bude mít menší přednášku...

Jaromír Bosák v rámci sparťanské výhry nad Bröndby ocenil jak Jakuba Peška, s nímž byla dle jeho slov útočná hra domácích výrazně rozmanitější, tak souhru obranné čtyřky, jež s železnou pravidelností vystavovala hosty z Dánska do ofsajdových pastí a gólman Dominik Holec tak měl více méně klid.

To jeho protějšek už ovšem až tak povedený večer nezažil. "Letenští měli jednoho pomocníka i v kodaňském mužstvu. Jeho brankář Hermansen nezažil úplně nejlepší večer. Těsně před koncem poločasu si špatně nakročil proti střele Hancka z volného přímého kopu, před druhým gólem Hložka vyrazil Peškovu střelu jen před sebe a pak jen se zájmem sledoval, stejně jako jeho kolegové obránci, jak se situace vyvine," napsal ve svém glosáři pro web seznamzpravy.cz dlouholetý komentátor České televize.

Pokárání se dočkal čtyřiadvacetiletý bek Tomáš Wiesner, pro něhož šlo o osmadvacátý soutěžní zápas sezony. Bývalý hráč Vlašimi, Liberci i Mladé Boleslavi ho ovšem nedohrál, neboť musel po červené kartě opustit letenský pažit již po sedmapadesáti minutách...

"Po tomto druhém gólu se ve Vrbově táboře mohl rozhostit mír a klid. Jenže to by se nesměl Wiesner dvakrát zachovat jako nezkušený dorostenčík. Nejprve šavlovačka nohama po odpískání, po pár minutách druhá žlutá za evidentní – a zbytečný – faul rukou. V takovém utkání si prostě podobné chování hráč nemůže dovolit. Sparta šla do deseti a hrát se měla ještě půlhodina, to se může stát opravdu cokoli. Naštěstí se podobné hlouposti dopustil čtvrt hodiny před koncem i Ben Slimane a také zamířil pod teplou sprchu po druhé žluté kartě. I tak si ale myslím, že Pavel Vrba bude mít směrem k Wiesnerovi před dalším tréninkem takovou menší přednášku," doplnil na seznamzpravy.cz člen Realu TOP Praha.

Necelých 190 milionů korun. Tolik si Sparta vydělala za své dosavadní účinkování na evropských kolbištích

Zdroj: seznamzpravy.cz