Velkej hráč Raiola: Haaland se v létě bude stěhovat. A možná taky ne!

Velkej hráč Raiola: Haaland se v létě bude stěhovat. A možná taky ne!

Není zřejmě “zajímavějšího” agenta na současném fotbalovém nebi. Má Haalanda, Pogbu, Ibrahimoviče. A Mino Raiola si mediální pozornost umí užít. Takže při posledních setkáních s novináři točících se kolem osudu aktuálně nejžhavější střelecké munice na trhu norské výroby jen tak mimochodem utrousil, že nikdy neseděl u stolu s nabitou bouchačkou.  

 “Udělá další krok. Bayern, Real, Barcelona, Manchester CIty. To jsou kluby kam může jít. Všichni jsme věděli, když šel do Dortmundu, že tento moment přijde,” byla slova, kterými Mino Raiola komentoval budoucnost svého v tuto chvíli nejzajímavějšího (minimálně z hlediska přestupového zájmu) Erlinga Haalanda. Kolem útočníka se střeleckými superschopnostmi aktuálně hájícího barvy Borussie Dortmund se motají největší evropské superkluby a Raiola si zájem o svého klienta náležitě užívá. A připustil, že v Haalandově kontraktu je klauzule na 64 milionů liber.

"Jsem připraven jít do války za své hráče. Jsem připraven udělat cokoli, stejně jako bych to udělal pro své syny,” komentoval své pracovní metody v daném kontextu v rozhovoru pro televizní kanál Sport1 Raiola. "Že mě sportovní ředitelé nenávidí? Jak to? Nikdy jsem při jednáních neseděl se zbraní na stole. Jen dobře vím, jakou hodnotu mají moji hráči a jakou potřebují kluby. Pokud mě nenávidí, pak je to pro mě největší kompliment,” dodává s tím, že ani při jednání o příštím Haalandově působišti to s ním nebudou mít sportovní ředitelé z nejprestižnějších adres snadné.

Na otázku, kdy bude Haalandův další krok, Raiola pro SPORT1 řekl: "Možná toto léto, možná léto poté. Ale je tu velká šance, že Erling odejde letos v létě. Uvidíme.” A částečně pro tuto chvíli odepsal šance United, s tím že Red Devils nejsou v tuto chvíli na úrovni, kdy by mohli být pro Haalanda toužícího střílet góly ve velkých finále dostatečně kvalitní. “Velkej hráč” Raiola tak rozehrává svou další velkou hru. Kde nakonec Haaland skončí?

zdroj: Sport1