Ostrá kritika Depaye: Mnohem lépe mu to jde na Instagramu než na hřišti, hlásí někdejší tvář Bayernu

Ostrá kritika Depaye: Mnohem lépe mu to jde na Instagramu než na hřišti, hlásí někdejší tvář Bayernu

Jako by nebylo té soli v ranách Barcelony již dost. Ve středu dostal katalánský obr v Allianz Aréně nařezáno od Bayernu Mnichov a herně i výsledkově padl rozdílem třídy. Svěřenci kouče Xaviho se tak musí smířit s jarní účastí pouze v Evropské lize a sen o zisku titulu v La Lize už ze svých hlav vystrnadili asi už dávno. Na Camp Nou je zapotřebí ještě hodně práce, než se bude blýskat na lepší časy a kritika se nevyhýbá ani nizozemskému útočníkovi Depayovi.

V létě přišel Memphis Depay jako nová hlavní palebná síla, ale jak se zdá, jednalo se o jeden z největších přehmatů někdejšího kouče Ronalda Koemana. Sedmadvacetiletý útočník se v koncovce trápí a v řeči čísel na něm v této sezóně leží vrstva průměru.

Po blamáži s Bayernem se stal také terčem kritiky někdejšího útočníka Sandra Wagnera, který jej ve svém hodnocení rozhodně nešetřil. Depay ve zmíněném utkání vykázal jen 44 kontaktů s míčem a vyhrál pouze 27 procent soubojů.

„Je to příliš málo, pokud chcete být útočníkem číslo jedna v Barce. Tyhle čísla jsou bída. Depay je momentálně lepší na svém Instagramu než na hřišti. Když ho sleduju v akci, nemohu se ubránit dojmu, že působí až příliš odevzdaně a není v něm chuť bojovat. Neustále kolem sebe jen mává rukama a je nespokojen. Má manýry hvězd, ale chybí mu ta jejich kvalita,“ nechal se slyšet Wagner.

Zdroj: tribalfootball.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.