Rada ví, že je na hraně, ale rezignace nepřipadá v úvahu: Já neodejdu, budu bojovat do poslední chvíle. Nevzdám to!

Rada ví, že je na hraně, ale rezignace nepřipadá v úvahu: Já neodejdu, budu bojovat do poslední chvíle. Nevzdám to!

Třiašedesátiletý "plukovník" Petr Rada už sedí na jablonecké lavičce od ledna 2018, což znamená, že to budou co nevidět už čtyři roky.

Na Střelnici dvakrát finišoval na třetí a dvakrát na čtvrté pozici, což je na regionální klub docela lichotivá vizitka.

Podzim 2021 však zelenobílým barvám minimálně v rámci Fortuna:ligy vůbec nevyšel. Třináctá příčka lichotivá není a nejhorší ofenziva z celého peletonu už vůbec ne...

Necítí se šéf lavičky v ohrožení, že už by u severočeského kormidla pokračovat nemusel? "Mít teď 16 bodů je už hraniční. V devíti hráčích vybojujeme tři body na Bohemce a pak je doma s Teplicemi odevzdáme. A tři plusové body jsou k ničemu. Možná by bylo lepší, kdybychom tam prohráli a vyhráli doma před vlastními fanoušky. Nechápu to, nechápu," kroutil hlavou sportem.cz citovaný velezkušený kouč s minulostí u české reprezentace i obou slavných pražských "S".

Sám od sebe nebude rezignovat v žádném případě. "Když nemáte body, jste ve fotbale vždy na hraně, ale já neodejdu, budu bojovat do poslední chvíle. Nevzdám to! A jsem už natolik starej, že jestli se něco stane, jde to mimo mě. Ve fotbale je to běžný," zakončil na portálu sport.cz ostřílený trenér, jenž stále čeká na svou premiérovou domácí trofej.

Jak Slavia kupovala Stanciua, aby se to nedozvěděl Tydýt ze Sparty. Berbr: „Nemůžu za Mynářem na Hrad s holou p.delí“

Zdroj: sport.cz