Šmicer uznal, že Slavia má škraloup, ale nevěří, že uplácela sudí: Jestli se to prokáže, ať jde do druhé ligy

Šmicer uznal, že Slavia má škraloup, ale nevěří, že uplácela sudí: Jestli se to prokáže, ať jde do druhé ligy

Z policejního spisu "Akce Šváb" dosud vyplavala celá řada věcí, s tím, že v uniklých odposleších mají svou roli také bývalý i současný sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar, respektive Jiří Bílek.

Jeden ze spoluautorů Fevoluce exsešívaného funkcionáře Nezmara, který po misi ve Vršovicích nějaký čas radil polskému celku Podbeskidzie, úplně neodsoudil. "Bylo mi plus minus jasné, co musel dělat,“ uvedl v interview pro iSport.cz vítěz Ligy mistrů z roku 2005.

To, že měl stíhaný Roman Berbr inkasovat od úřadujícího domácího šampiona bonus za jeden z titulů, však bylo překvapení i pro něj...

"Jen to dokazuje, jak měl Roman Berbr dlouhé prsty. To, co se dělo ve fotbale, bylo hrozný svinstvo. Za korupci bych na fotbalové půdě dával doživotí," podotkl Deníkem Sport citovaný osmačtyřicetiletý internacionál s klubovou minulostí v Anglii i ve Francii.

Několikaleté slávistické panování v domácí branži tak dostalo zpětně pachuť, což nemá problém uznat ani vicemistr Evropy z roku 1996 a držitel bronzu z Eura 2004, který toho v Edenu nezažil zrovna málo.

"Slavia má škraloup. Ale nevěřím, že uplácela rozhodčí. Jestli se to prokáže, ať nás potrestají jako Juventus," připomněl na stránkách isport.blesk.cz zhruba patnáct let starý příklad Staré dámy, jež přišla o dvě Scudetta a byla přeřazena do Serie B.

Jaký závazek měl loni Tvrdík vůči Berbrovi? Berbr: „JT nic nedodržuje“. Nezmar: „Musí to zaplatit a pak ať se bodne“

Zdroj: isport.blesk.cz