Pokud bude šance získat zajímavého hráče za reálných podmínek, pokusíme se o to, zní z Doosan arény

Pokud bude šance získat zajímavého hráče za reálných podmínek, pokusíme se o to, zní z Doosan arény

Podle plzeňského vlastníka Adolfa Šádka je pořád strašně moc věcí, které může západočeská značka z Doosan arény zlepšit a neustále se o to snaží.

S dosavadním působením hlavního trenéra Michala Bílka je však spokojen. "Jsem rád, že jsme oba podobně nároční a ambiciózní. Atmosféra v týmu je výborná a na ligové výsledky si nemůžeme stěžovat. Podílí se na nich i zbytek realizačního týmu. Ale je před námi ještě spousta práce," podotkl na fcviktoria.cz ostřílený bafuňář, jenž zažil ve Štruncových sadech jak Miroslava Kříže, tak Tomáše Paclíka.

Zimní přestupové okno se přibližuje. Nemohlo by chování na transferovém trhu ovlivnit to, že se posunula transakce ohledně klubového prodeje?

"Samozřejmě by bylo lepší se chovat již podle strategie, kterou by nový vlastník požadoval. I proto jsem tento termín původně uvedl. Naše ambice však zůstávají pořád stejné. Vypracovali jsme si solidní pozici před jarní částí, na to budeme chtít navázat. A pokud bude šance získat zajímavého hráče za reálných podmínek, pokusím se o to. Nějaké oživení kádr vždycky potřebuje, ale ne za každou cenu. Podobné je to v případě odchodů," doplnil na fcviktoria.cz majitel aktuálně druhého mužstva Fortuna:ligy.

Zimní přestávka podle něj bude zejména o co nejlepší přípravě na jarní část. "Snad vzhledem k pandemické situaci budeme moci odletět na soustředění do zahraničí," uzavřel na fcviktoria.cz Šádek.

Jaký závazek měl loni Tvrdík vůči Berbrovi? Berbr: „JT nic nedodržuje“. Nezmar: „Musí to zaplatit a pak ať se bodne“

Zdroj: fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.