Zvěsti, že by mohl být Král první vlaštovkou možné spolupráce mezi Spartou a West Hamem, nejsou příliš reálné

Zvěsti, že by mohl být Král první vlaštovkou možné spolupráce mezi Spartou a West Hamem, nejsou příliš reálné

Zatímco sparťanský křídelník David Moberg Karlsson je některými zdroji posílán od příštího léta do Edenu, s Letnou je pro změnu spojován exslávista Alex Král.

Ten toho po svém příchodu ze Spartaku Moskva (31. srpna) v Premier League mnoho neodehrál a byť už byl v nominaci manažera Davida Moyese desetkrát, na premiéru a první minuty v nejvyšší anglické soutěži stále čeká.

Celkově odehrál za londýnské Kladiváře 210 minut čistého času, což žádné velké vytížení není a také proto se jeho jméno třiadvacetiletého reprezentanta objevuje ve spekulacích ohledně návratu na českou scénu.

Tím spíš, že Spartu vlastní Daniel Křetínský, jenž už je několik týdnů spoluvlastníkem West Hamu United a spolupráce mezi oběma tradičními značkami by nemusela být nereálná. Tím spíš, když je s West Hamem pro změnu spojován také Adam Hložek.

Králův případný nástup na Praze 7 se však nejeví příliš pravděpodobně. Minimálně ne v dohledné době. Sám klient Karola Kisela s Martinem Latkou by to v Anglii nerad balil již po prvních pár měsících a o své místo pod anglickým sluncem chce ještě řádně zabojovat.

Jen do 1. ledna 2022 čeká čtvrtý tým tabulky ještě šest vystoupení (Arsenal, Norwich, Tottenham, Southampton, Watford a Crystal Palace), což znamená, že šancí na to, aby zaujal, nebude málo. V tak náročném programu se jistě bude sestava West Hamu lehce točit.

Legenda pro smích! Chovanec popravil sám sebe, ve fotbale si už neškrtne

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.