Výjezd na Baník? Podle Köstla má ještě úřadující šampion dost sil, aby v Ostravě uspěl

Výjezd na Baník? Podle Köstla má ještě úřadující šampion dost sil, aby v Ostravě uspěl

Jak velkou motivací pro dvanáct soutěžních duelů v řadě neporaženou Slavii je obhajoba doublu? I o tom hovořil po pohárovém skalpu Zlína jeden z nejbližších spolupracovníků Jindřicha Trpišovského Jaroslav Köstl.

"Obrovskou samozřejmě, je to trofej v turnaji. Přistupujeme k tomu se vší zodpovědností, i když ten výkon nebyl stejně jako ve Velvarech optimální a pohárem se tak trochu protloukáme. Věřím, že postupem času ty výkony budou lepší a budou srovnatelné s těmi ligovými zápasy," pronesl na webu slavia.cz člen realizačního týmu vršovického "S".

Sešívaní se s kalendářním rokem 2021 rozloučí na ostravské půdě. Je to právě teď nejtěžší možný výjezd? Smetanův soubor už je přeci jen neporažen sedmkrát v řadě a například Sparta si ze Slezska odvezla pouhý bod za remízu 2:2.

"To by byl asi každý, je to poslední zápas a my nabereme všechny síly, které nám zbývají, a řekl bych že jich ještě máme dost, abychom tam uspěli. Je to prestižní zápas sám o sobě i v rámci celé republiky a postavení v tabulce. Baník po menším období, kdy se mu nedařilo najel opět na vlnu, kde je nahoře a bude to asi zápas se vším všudy kromě diváků, bohužel. Nás to taky mrzí, protože každý rád hraje v dobré atmosféře a na Baníku je, stejně jako tady v Edenu, vždycky fantastická atmosféra," přidal na slavia.cz kolega Houšteckého, Řeháka či Černého.

Jak Slavia kupovala Stanciua, aby se to nedozvěděl Tydýt ze Sparty. Berbr: „Nemůžu za Mynářem na Hrad s holou p.delí“

Zdroj: slavia.cz