Nejlepší střelec FNL Alijagič by se měl v zimě hlásit ve Slavii: Jsem připraven se poprat o místo a věřím, že na to mám

Nejlepší střelec FNL Alijagič by se měl v zimě hlásit ve Slavii: Jsem připraven se poprat o místo a věřím, že na to mám

Nejlepším střelcům druhé ligy vévodí osmnáctiletý Denis Alijagič, jenž je kmenovým hráčem Slavie, ale jedenáct podzimních tref nasázel na hostování v barvách FC Sellier & Bellot Vlašim.

Závěr podzimu se mu povedl - skóroval čtyřikrát v řadě a posledních šest vystoupení přetavil v šest přesných zásahů. "Měl jsem cíl na celou sezónu, ale stihl jsem jej za polovinu. Dařilo se mi možná i nad rámec očekávání mých, lidí kolem nebo možná i vedení Slavie. Jsem šťastný a spokojený, snad to posunu ještě dál," pronesl na webu fnliga.cz svěřenec kouče Martina Hyského, mezi jehož střelecké vzory patří Ronaldo s Ibrahimovičem.

Díky jeho trefám získal v druholigových vodách cenu pro nejlepšího hráče měsíce. "Nebudu lhát, vždycky jsem hleděl na osobní úspěchy a trofeje. Takže mě to moc těší, obzvlášť v tak velké druholigové konkurenci, včetně hráčů Brna a spousty kluků s prvoligovými zkušenostmi. Ještě kdybychom tak s Vlašimí byli v tabulce výše," zaznělo z úst mladého ofenzivního talentu na stránkách fnliga.cz.

Kvůli jeho fazoně je možná škoda, že už podzim ve FNL skončil. "Vnímám to tak. Na tréninku jsem cítil velkou formu, a tak mě mrzí, že se nám odložil poslední zápas s Chrudimí," posteskl pražský rodák, jenž letos na mládežnické úrovni přestal reprezentovat Bosnu.

Existuje šance, že by mohl absolvovat zimní přípravu s áčkem Slavie? "Vše tomu nasvědčuje. Vypadá to tak, že bych se měl v zimě hlásit ve Slavii a s trenéry pak uvidíme, jak se budu zamlouvat. Osobně jsem připraven se poprat o místo a věřím, že na to mám," doplnil rychlík s dobrým výběrem místa, jenž slyšel i o zájmu jiných klubů, nicméně s Přemyslem Kovářem to ještě neřešil. 

Jaký závazek měl loni Tvrdík vůči Berbrovi? Berbr: „JT nic nedodržuje“. Nezmar: „Musí to zaplatit a pak ať se bodne“

Zdroj: fnliga.cz