Do první šestky nám moc bodů nechybí. Za celý Slovan můžu říct, že přesně tam chceme skončit, hlásí Knobloch

Do první šestky nám moc bodů nechybí. Za celý Slovan můžu říct, že přesně tam chceme skončit, hlásí Knobloch

Liberec se s kalendářním rokem 2021 rozloučil bezbrankovou remízou s Českými Budějovicemi. Byť by Slovan bod před úvodním hvizdem nebral, po průběhu víkendového duelu s Dynamem s ním byl spokojen. Dynamo na čele s Basseyem totiž mělo víc příležitostí.


Jak se devětadvacetiletý gólman Milan Knobloch ohlíží za celou podzimní částí? Úvod ročníku přeci jen nebyl podle představ nikoho z podještědské scény...

"Je to pravda. Úvod soutěže byl hodně špatný, byli jsme dlouho na posledním místě. Postupem času se nám povedlo bodovat, udělali jsme sérii čtyř vítězství v řadě, což nás posunulo tabulkou nahoru. Jsme devátí, takže po špatném úvodu ročníku bylo zlepšení viditelné," uvedl na webu fcslovanliberec.cz svěřenec Luboše Kozla.

Jeho severočeský chlebodárce nakonec přezimuje na devátá příčce, s tím, že první šestka mu není až tak vzdálena. Na Mladou Boleslav totiž ztrácí jen tři body. Výchozí pozice směrem k jaru tedy není úplně špatná.

"Je slušná. Do první šestky nám moc bodů nechybí, věřím, že jsme schopni se tam dotáhnout. Za celý tým můžu říct, že přesně tam bychom chtěli po základní části skončit," informoval na fcslovanliberec.cz bývalý strážce svatyně Pardubic, který odchytal na podzim všech 19 utkání.

Odejde Nita ze Sparty? Pokud se situace nevyjasní, jsem připraven opustit klub, prohlásil rumunský brankář roku

Zdroj: fcslovanliberec.cz