Bude Premier League pokračovat i přes svátky? Nemáme hráče, běsní Klopp. Máme přestat trénovat? Ptá se Tuchel

Bude Premier League pokračovat i přes svátky? Nemáme hráče, běsní Klopp. Máme přestat trénovat? Ptá se Tuchel

I přes výrazný nárůst koronavirových případů si kluby anglické Premier League neodsouhlasily odložení jednoho či více kol během vánočních svátků.

Tottenham, Leicester, Brentford, Watford, Norwich, Aston Villa ani Manchester United své poslední duely nehráli, protože se potýkají s větší nákazou koronaviru v týmu. O odklad nedělního zápasu na hřišti Wolves žádala i Chelsea, která má momentálně šest nakažených hráčů, ale vedení ligy tento požadavek zamítl.

„Je nemožné to celé odehrát, nemáme hráče. Hrát 26. a pak hned 28. prosince, to se za této situace nedá. Musíme navíc počítat s tím, že se nám nějací hráči ještě mohou nakazit,“ nechápe rozhodnutí trenér Liverpoolu Jürgen Klopp, jehož slova citoval web irozhlas.cz.

Rozhodnutí hrát dál se nelíbí ani Chelsea. „Pokud budeme mít další pozitivní test, chci si promluvit s vedením Premier League a zjistit, co očekávají? Pokud nás donutí hrát ve středu proti Brentfordu, neměli bychom se k tomuto zápasu dostavit nebo trénovat? Co chcete, abychom udělali?“ Otevřeně se ptal ještě před oznámením, že bude Premier League pokračovat lodivod Blues Thomas Tuchel, jehož slova nabídla facebooková stránka FC Chelsea CZ/SK (aktuální informace).

Zdroj: irozhlas.cz, facebook.com/stamfordbridge1905

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.