V kádru máme 24 hráčů a bylo by lepší, kdyby někteří z nich odešli, hlásí liberecký Kozel

V kádru máme 24 hráčů a bylo by lepší, kdyby někteří z nich odešli, hlásí liberecký Kozel

Podještědský nástupce Pavla Hoftycha Luboš Kozel je s bodovým ziskem Slovanu spokojen. Kdyby hodnotil ryze výkony a herní stránku, někdy je to lepší a někdy zase horší. Určitý rys se ale do hry již promítl, trenérský štáb ze stadionu U Nisy ho vidí a do jara má na čem stavět.

Jak velkou obměnu kádru lze čekat v nadcházejících zimních týdnech? "Něco se dá čekat a předvídat, něco se stane, když to vůbec nečekáte. Ale máme 24 hráčů v kádru a bylo by lepší, kdyby někteří z nich odešli. Kádr je až příliš široký, není pro trenéra jednoduché držet celý tým v tempu. Koneckonců hraje jen jedenáct hráčů a třináct jich dané kolo sedí. Víme zároveň, které posty bychom chtěli zkvalitnit a které hráče adresně přivést," ozřejmil v interview pro fcslovanliberec.cz někdejší stratég Dukly i Baníku.

Konkretizovat zatím ovšem nic nechtěl. "Máme jména, ale nechtěl bych je zveřejňovat. Nic totiž ještě není v tuto chvíli hotového," upozornil na klubovém webu padesátiletý rodák z Vlašimi.

Co se týče odchodů, hráči, kteří jsou na stadionu U Nisy zapůjčeni ze Slavie a Sparty, by klidně mohli na dotyčné adrese setrvat i nadále. "Jistý odchod v tuto chvíli nemáme, ale hráči vědí, jak na tom jsou. Se všemi jsme mluvili, ale nic není dané. Jde o hráče pod smlouvou a situace je v jednání. U hostujících je ve smlouvách zmínka, že si je klub může stáhnout. Takže to není úplně na nás. Aktuálně ale nevím o nikom, kdo by měl odejít jistě," nechal se slyšet šéf Stocha, Mikuly, Gebre Selassieho a spol., jehož celek zahájí rok 2022 přípravou s druholigovou Chrudimí.

Všeobecně jsme známí tím, že v České republice hodně závidíme, tvrdí exreprezentant Rozehnal

Zdroj: fcslovanliberec.cz