Pro Slavii je jeho přínos mimořádný, byl to skvělý kauf, chválí Baha kapitán vicemistrů Evropy z roku 1996

Pro Slavii je jeho přínos mimořádný, byl to skvělý kauf, chválí Baha kapitán vicemistrů Evropy z roku 1996

Čerstvě čtyřiadvacetiletý Dán Alexander Bah se Slavii nesporně vyplatil. Během roku se v Edenu vypracoval v jednoho z nejlepších ligových obránců a co víc...

Zatímco do Vršovic přicházel autor pěti soutěžních branek a stejného počtu asistencí za 45 milionů korun, aktuálně má podle specializovaného serveru transfermarkt.com třikrát vyšší cenu.

"Pro Slavii se jednalo o skvělý kauf. Když přijde cizinec do jakékoliv soutěže, musí být lepší než domácí hráči. To platí venku a mělo by i doma. Bah tohle splňuje," pronesl na webu sport.cz kapitán vicemistrů Evropy z roku 1996 Miroslav Kadlec.

"Je fantastický rychlostně. Splňuje požadavky na moderního krajního obránce. V současném fotbale musí mít nadstandardní rychlost. K tomu disponuje mimořádným fyzickým fondem," pokračoval ve chvalozpěvu sportem.cz citovaný někdejší stoper bundesligového Kaiserslauternu, v němž strávil dlouhých osm let.

"Navíc je silný v soubojích a velice nebezpečný v ofenzivě. Nebojí se jít do koncovky. Hodně pomáhá záložníkům. Pro Slavii je jeho přínos mimořádný," uzavřel otec Michala Kadlece ze Slovácka, jehož stanovisko vyšlo na sport.cz.

Sešívaní zdá se nebudou jeho poslední stanicí, což?

Bylo by mi blbé odejít od rozdělané práce, hlásí z Libanonu Hašek. Jakou lumpárnu jeho výběru provedli?

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.