Bude Slavia nakupovat v Mladé Boleslavi? Mistr nabízí 15 milionů korun za tohoto mladého obránce...

Bude Slavia nakupovat v Mladé Boleslavi? Mistr nabízí 15 milionů korun za tohoto mladého obránce...

Sportovní oddělení Sparty i Slavie už se podruhé během zimní přestávky shodla na jednom jménu. Po forvardovi Tomáši Čvančarovi, jenž nakonec zakotvil na Letné, aktuálně zajímá obě slavné značky levý bek David Jurásek, jenž patří Mladé Boleslavi a na podzim za ni odkopal 15 prvoligových duelů s bilancí jedné branky a dvou gólových asistencí.

Agentem jednadvacetiletého hráče, který letos v říjnu debutoval pod Janem Suchopárkem v týmu Lvíčat, je někdejší generální ředitel Slavie Martin Krob, což znamená, že by mohl mít o něco blíž do vršovického Edenu.

"David má v Boleslavi platnou smlouvu a v klubu je spokojený. Ke spekulacím se nechceme vyjadřovat, je to otázka jednání klubů," citoval web isport.blesk.cz slova manažera, jehož klient s minulostí ve Zbrojovce Brno či Prostějově má skutečně ve městě automobilů kontrakt až do 30. června 2025.

Úřadující ligový šampion už měl ostatně za perspektivního spoluhráče Matějovského, Skaláka či Škody nabídnout okolo 15 milionů korun a to i přesto, že specializovaný server transfermarkt.com přiřkl rodákovi z Dolního Němčí cenovku o pět milionů nižší.

Pokud si Jarolímovo čílo 77 troufne, v úvodu ledna by už mohl zahájit přípravu v metropoli a kdo ví, třeba by se ani nemusel rozehrávat ve Vlašimi či Dynamu České Budějovice...

Štětina ven! Slovenský bek je na odchodu ze Sparty. Letenští chtějí sázet na jiné

Zdroj: isport.blesk.cz