Zimní nákupní priorita Tottenhamu? Conte jednoznačně ukázal do kádru úřadujícího držitele Scudetta

Zimní nákupní priorita Tottenhamu? Conte jednoznačně ukázal do kádru úřadujícího držitele Scudetta

Šestadvacetiletý slovenský stoper MIlan Škriniar je stabilní součástí milánských Nerazzurri ze stadionu Giuseppe Meazzy od léta 2017 a za tu dobu byl spojován s odchodem do Premier League opravdu nesčetněkrát.

Nejčerstvěji je mediálně posílán do Tottenhamu Hotspur, který už nějaký čas vede jeho bývalý šéf z Milána Antonio Conte.

Jak zaznělo v britském listu The Express, někdejší střední obránce Sampdorie Janov by se měl dokonce v rámci lednového přestupového okna nalézat na samotném vrcholu nákupního seznamu Spurs.

Ti v lednu zřejmě ztratí jednoho ze stoperské dvojice Rodon - Sánchez a Conte by proto rád sáhnul po Škriniarovi, jenž by zvažoval jakoukoliv relevantní nabídku...

Držitel letošního Scudetta, o němž se psalo i v souvislosti s PSG, Manchesterem City, Manchesterem United, Barcelonou i Realem, má v hlavním městě italské módy smlouvu do léta 2023. Chtěl by ji na severu Apeninského poloostrova vůbec dodržet?

"Nová zahraniční zkušenost by nemusela být špatná. I když chci zároveň dodat, že jsem v Interu a celkově v Miláně spokojen. Ale nikdy nevíte, co se v budoucnu stane. S Interem jsme zatím o novém kontraktu nejednali," uvedl na webu sport.aktuality.sk nynější svěřenec kouče Inzaghiho.

Podcast: Aubameyang do Newcastlu, Dembélé do Liverpoolu. Rozbor zimních přestupů Premier League

Zdroj: sport.sk