Klokani dotáhli jednu ze svých zimních přestupových priorit a ze Slovácka ulovili tohoto exsparťana...

Klokani dotáhli jednu ze svých zimních přestupových priorit a ze Slovácka ulovili tohoto exsparťana...

Obchod na trase Uherské Hradiště - Praha byl dotažen a mladý záložník Daniel Mareček (23) už nepatří Slovácku, nýbrž Bohemians 1905.

Odchovanec Sparty s krátkou minulostí ve Vlašimi, jenž reprezentoval Česko v kategoriích U16 až U20, byl součástí Slovácka od února 2020.

Výrazněji se v něm však neprosadil a například v podzimní části sezony 2021/2022 nasbíral v barvách Svědíkova mužstva jen 8 startů a 313 odehraných minut.

Městský stadion Miroslava Valenty tak opustil po dvou letech. "Do Ďolíčku se moc těším, těším se na skvělou atmosféru a fanoušky. Navíc bydlím v Úvalech, takže to mám kousek a na tréninky do Uhříněvsi ještě blíž," citoval web bohemians.cz slova Marečka, jenž se upsal u Botiče až do 31. prosince 2024, s tím, že v zelenobílých barvách bude nastupovat s číslem 17.

Transfer pomohl zrealizovat jeho agent Viktor Kolář. "Daniel Mareček se řadil mezi zimní transferové priority Bohemians, všem zúčastněným stranám bych rád poděkoval za férové a konstruktivní jednání. Dan je poctivý, kondičně i silově skvěle připravený fotbalista, který ideálně pasuje do herního stylu Bohemians i dlouhodobé klubové strategie. Vršovičtí v něm získávají také charakterově výborného hráče, který může v dohledné době plnit roli jednoho z lídrů," doplnil na bohemians.cz šéf Sport Investu.

Jeho debut v novém může přijít již osmý lednový den v rámci Tipsport ligy proti rezervě Sparty.

18 podzimních vystoupení a konec. Sparta bere Ostravě Lischku již po půl roce...

Zdroj: bohemians.cz