Barák a West Ham? 17 milionů eur se zdá být celkem dost za někoho, kdo nemá žádné zkušenosti z Premier League

Barák a West Ham? 17 milionů eur se zdá být celkem dost za někoho, kdo nemá žádné zkušenosti z Premier League

Pátý tým Premier League, který ztrácí na čtvrtý Arsenal bod a na vedoucí Manchester City 19 bodů, by měl posilovat i v zimním přestupovém období.

I když byli londýnští Kladiváři spojováni zejména s akvizicemi do obrany, uzdravení Zoumy by mohlo přivát do britské metropole klidně i další ofenzivní borce...

Na serverech Claret and Hugh či Hammers News byli v dotyčné souvislosti zmíněni například Jesse Lingard z Manchesteru United či Adama Traoré z Wolverhamptonu.

A co víc - opět byla zmíněna i jedna česká tvář, s tím, že tentokráte nejde o sparťanského mladíka Adama Hložka. V kancelářích West Hamu United se údajně zabývají osobou Antonína Baráka, jenž patří Hellasu Verona.

O možnosti angažování příbramského odchovance s minulostí ve Slavii, Udinese i Lecce, jehož tržní cena se pohybuje okolo 16 milionů eur, informovalo dokonce i médium The Athletic.

Protože naposledy stál nejgólovější záložník Hellasu Verona o 10 milionů eur méně, vedení celku z Apeninského poloostrova by podobné finance mohly zajímat...

"Barák by byl pro West Ham slušnou akvizicí, jakkoliv je třeba říct, že není na stejné úrovni jako Lingard. Moyes by měl cílit na mladšího, dynamičtějšího a více energického útočného záložníka. Navíc 17 milionů se zdá být celkem dost za někoho, kdo nemá žádné zkušenosti z Premier League," citoval server aktualne.cz již zmíněný portál Hammers News.

Sedmadvacetiletý fotbalista působí v Serii A pátým rokem a k tomuto datu si na oné prvoligové scéně připsal 21 ligových branek.

Podcast: Aubameyang do Newcastlu, Dembélé do Liverpoolu. Rozbor zimních přestupů Premier League

Zdroj: aktualne.cz