Conde? Ve Fortuna:lize pořád ještě neskóroval, ale podle agenta už je připraven na další výzvu z TOP evropské ligy

Conde? Ve Fortuna:lize pořád ještě neskóroval, ale podle agenta už je připraven na další výzvu z TOP evropské ligy

Ještě to není tak dávno, co kolem jednadvacetiletého středopolaře zlínských Ševců Cheicka Oumara Condeho mlsně kroužila obě slavná pražská "S".

Sešívaní ho sice údajně pořád mají na svém širším wantlistu, nicméně jednadvacetiletý mladík, jemuž svého času někdejší kouč Zlína Páník věštil, že bude lepší než slávista Traoré, by nakonec mohl rovnou do zahraničí...

Podle sportovního manažera Zdeňka Grygery ale v tuto chvíli žádná oficiální nabídka na bývalého hráče Táborska na stole neleží.

"Interes vnímáme, před Vánoci byl hlavně z ciziny. Kluby se ptaly, jestli můžou vstoupit do jednání. Bylo to takové první sondování situace," přiblížil bývalý reprezentant Česka na stránkách Sportu.

"Kontaktovalo nás hodně celků a zjišťovalo si o Cheickovi informace. Dozrál a je připraven na další výzvu z top evropské ligy. Přestupní termín je dlouhý, do jeho posledního dne se může stát cokoliv," citoval Deník Sport jeho agenta Daniela Chrysostomeho, podle nějž by mohl zakotvit například v Ligue 1.

K tomuto datu odehrál guinejský záložník ve Fortuna:lize 49 duelů bez gólového zápisu. Dočká se v únoru jubilejní padesátky, nebo už se tou dobou bude pokoušet prorazit v zemi galského kohouta?

Chlumecký nejde s Lischkou porovnávat, ten je o level dál, míní Rajnoch a říká, že to od Sparty není špatný tah

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.