Od Sigmy jsem cítil velký zájem, to mě oslovilo, přiznává člen Klubu legend Navrátil. Na Hané tak zvolili jistotu...

Od Sigmy jsem cítil velký zájem, to mě oslovilo, přiznává člen Klubu legend Navrátil. Na Hané tak zvolili jistotu...
OBSAHUJE VIDEO

Jakmile zahájí Sigma pátý lednový den zimní přípravu, bude u toho i navrátilec Jan Navrátil, jenž v posledních letech operoval v barvách Slovácka a který se na Andrově stadionu upsal na dva roky.

"Věděli jsme, že Honzovi končí ve Slovácku smlouva. Máme některé hráče na křídelních pozicích zdravotně indisponované. Uvidíme, jak na tom budou. U mladších kluků zase byla výkonnost kolísavá. Trenéři měli zájem o hráče, který už bude ligou odzkoušený, což Honza splňuje. Zvolili jsme jistotu. Měl nabídku i ze Slovácka, ale nakonec jsme našli cestu, aby dva roky pokračoval tady. V prostředí, kde začínal a kde to dobře zná. Žádná jednání nejsou úplně jednoduchá, ale nakonec se to podařilo," přednesl na webu sigmafotbal.cz dlouholetý sportovní ředitel hanácké značky Ladislav Minář.

A co první dojmy člena Klubu legend? "Jsem rád, že jsem zpátky, v Olomouci to pro mě vždycky bylo doma. Od Sigmy jsem cítil velký zájem, to mě oslovilo," přiblížil na oficiálních stránkách svého staronového zaměstnavatele jednatřicetiletý odchovanec Sigmy, jenž debutoval v nejvyšší tuzemské soutěži v létě 2009.

K tomuto datu je nový svěřenec Václava Jílka, jenž v minulosti prošel také Slovanem Liberec, na 306 prvoligových kláních s bilancí 31 branek a 28 gólových přihrávek.

Bolek už si za Karvinou nezachytá a v MFK skončil také Nešický. Koho naopak kouč Páník přivítal?

Zdroj: sigmafotbal.cz