Strmý pád Lukaka, Abramovič se údajně nebránil prodeji. Zájem projevilo PSG

Strmý pád Lukaka, Abramovič se údajně nebránil prodeji. Zájem projevilo PSG

Romelu Lukaku nedávno poskytl rozhovor, ve kterém zavzpomínal na své bývalé působení v Interu Milán s dodatkem, že se jednou rád vrátí, což pochopitelně rozhněvalo příznivce „Blues“. Belgický útočník se posléze omluvil. Majitel londýnské Chelsea Roman Abramovič údajně by i souhlasil s prodejem osmadvacetiletého hráče. Zájem mělo mít PSG.

Tuchel situaci Lukaka vysvětlil. „Jsme rádi, že jsme si našli společný čas a v klidu si o celé situaci promluvili. Romelu se omluvil. Je zpět v sestavě a trénuje s týmem. Nejdůležitější pro mě bylo pochopit, že to neudělal úmyslně. Přijali jsme jeho omluvu a může pokračovat dál. Uvědomuje si co se stalo a co tímto rozhovorem způsobil. Cítí zodpovědnost, možná z toho bude mít problémy, ale on to zvládne,“ věří německý stratég, jehož slova zveřejnil facebookový profil FC Chelsea CZ/SK.

„Chtěl bych se omluvit všem fanouškům Chelsea za rozrušení, které jsem způsobil. Víte, jaké spojení mám s tímto klubem od mých dospívajících let, takže naprosto chápu, že jste naštvaní. Je zřejmé, že teď je na mně, abych obnovil vaší důvěru a udělám naprosté maximum v každém zápase,“ sdělil v omluvě Lukaku.

„Také se chci omluvit manažerovi, spoluhráčům a vedení klubu, protože nebyla správná chvíle o takových věcech mluvit. Chci se posunout dál a ujistit se, že budeme vyhrávat zápasy. Budu pro celý tým dělat naprosté maximum,“ dodal belgický útočník, jehož slova nabídl facebookový profil FC Chelsea CZ/SK.

Zdroj: fotbalportal.cz, chelseaf.com, facebook.com/stamfordbridge1905/

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.