Mám o Karvinou trochu strach, sama si pod sebou řeže větev, kroutí hlavou Rajnoch. Proč nechápe Páníka?

Mám o Karvinou trochu strach, sama si pod sebou řeže větev, kroutí hlavou Rajnoch. Proč nechápe Páníka?

Internacionál Jan Rajnoch zatím příliš nekvituje obměnu kádru u poslední Karviné, již možná čeká na nějaký čas poslední prvoligové jaro. V dotyčné souvislosti nechápe ani vyjádření trenéra Bohumila Páníka...

"Co opravdu nepochopím, je zimní počínání Karviné, která je v lize s pěti body poslední. V její zoufalé situaci udělá čistku, pustí čtyři hráče (Bolek, Šindelář, Nešický, Křapka) a k tomu všemu trenér řekne, že by potřeboval 15 nových hráčů? Jak to asi může motivovat kluky ze současného kádru? Pak to dopadne tak, že dostanou od juniorky Baníku pět gólů," připomněl nedávný výprask z Tipsport ligy exreprezentant, jehož slova vyšla na webu sport.cz.

"Ano, klub získal tři fotbalisty právě z Baníku, jinak ale chce angažovat cizince, což si myslím, že není z hlediska koncepce a budoucnosti dobrá zpráva pro český fotbal. Jasně, momentálně se snaží udělat maximum pro záchranu ligy, ale co bude za půl roku? Tohle je mi proti srsti, byl bych radši, kdyby klub myslel na budoucnost, dal prostor talentům," přidal někdejší zadák Cottbusu, Sivassporu či Ankaragücü.

"Sázka na hráče z ciziny je pořádně ošidná. Sám jsem zažil, když jsem přišel do Bohemky, že tam za trenéra Uhrina přišlo 8 kvalitních hráčů, ale stejně trvalo nějaký čas, než si všechno sedlo. Výsledky hned nebyly a Karviná je potřebuje okamžitě. Své o tom, že všechno nejde hned, dobře vědí třeba v Manchesteru City. Mám o Karvinou tak trochu strach, jak to dopadne, že si pod sebou sama řeže větev," zavěštil si v souvislosti s MFK čtyřicetiletý kouč Motorletu Praha, jehož vyjádření nabídl portál sport.cz.

Z rebela Kuchty udělal hvězdu až Trpišovský. Jak mu to půjde bez něj v Rusku?

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.