Hyský přivítal ve Vlašimi další nášup slávistů, zkouší Suchana z Vyšehradu a těší se na Nigerijce a Senegalce...

Hyský přivítal ve Vlašimi další nášup slávistů, zkouší Suchana z Vyšehradu a těší se na Nigerijce a Senegalce...

Velvary, Jihlava, Baník B, Dukla, Mladá Boleslav B, Příbram a Přepeře, což bude generálka na start druholigových bojů. Toť všichni zimní soupeři Vlašimi, jež přezimuje ve FNL na průběžné čtvrté pozici.

"Volno už bylo dlouhé a já věřím, že hráči to měli stejné. Na hráče čekají klasické tréninkové jednotky. Na tento týden máme naplánovaný mikrocyklus tady ve Vlašimi a následně se přesuneme na soustředění do Nymburku," ozřejmil na klubovém webu hlavní kouč Martin Hyský.

Klub, který úzce spolupracuje se Slavií, už se nemůže spolehnout jak na Filipa Blechu, tak na trio Denis Alijagič, Filip Prebsl a Denis Višinský, které chce realizační tým vršovického "S" vidět v přípravě. Poslední tři jmenovaní se však mohou do Vlašimi vrátit.

"Filip předváděl výborné výkony a druhou ligu přerostl, takže mu přejeme jen to nejlepší. Jsou to pro nás určitě velké ztráty, ale kluci hráli tak dobře, že si ten posun zaslouží. Je to nejen odměna za jejich práci, ale i ukázka pro ostatní, kteří u nás jsou," přidal na fcsbvlasim.cz Hyský.

Ten musí oželet i Jakuba Surovčíka či Štěpána Starého, jimž vypršelo hostování. V Zápech pak bude pokračovat Matěj Sváta a ve Zbuzanech zase Daniel Kozel.

A co nové tváře? "Zkoušet budeme například Jana Suchana z Vyšehradu. Ze Slavie se k nám připojili Adam Toula, Martin Douděra, Marek Icha a Matěj Jurásek," vyjmenoval Hyský.

První posila dorazila z Nigérie a jmenuje se John Solomon. Další cizinec ze Senegalu je navíc na cestě. "Ohledně Abdallaha Gninga se čeká na potřebné dokumenty, aby mohl dorazit do České republiky," uzavřel na fcsbvlasim.cz šestačtyřicetiletý odborník.

Vlašimský kádr na startu přípravy:

Brankáři: Josef Řehák, Matyáš Vágner, Stanislav Tichý.

Hráči: Ladislav Janda, Petr Breda, David Broukal, Lukáš Zukal, Jakub Křišťan, Václav Svoboda, Marek Červenka, Nedžad Zinhasovič, Michal Hošek, Tomáš Rigo, Tomáš Zlatohlávek, Jaroslav Jíra, Adam Toula, John Solomon, Jan Suchan, Matěj Jurásek, Jonáš Kneifel, Marek Icha, Martin Douděra.

Příbram pustila do Plzně svou brankářskou jedničku, která byla ale hned odeslána za Berkovcem...

Zdroj: fcsbvlasim.cz