Co brání setrvání Salaha v Liverpoolu? Egyptský klenot prozradil, jaká je situace

Co brání setrvání Salaha v Liverpoolu? Egyptský klenot prozradil, jaká je situace

Štika, kterou není radno si nechat pláchnout. Tak by se dal označit egyptský kanonýr, který je v posledních letech klíčovou tváří anglického Liverpoolu. Tato spolupráce by mohla ale velmi brzy skončit, pokud se obě strany nedokážou domluvit na jejím prohloubení. Karty prý leží na stole a záleží, jak se vedení klubu postaví k požadavkům, které Mohamed Salah vyslovil.

Devětadvacetiletý útočník je ústřední postavou Reds také v této sezóně. V Premier League se hlásí opět o korunku pro krále střelců, neboť po dvaceti odehraných kolech má na svém kontě již 16 přesných zásahů a k tomu přidal i devět asistencí.

Jeho jméno je předmětem zájmu několika věhlasných evropských značek, ale Liverpool by se rád se svou oporou domluvil na novém kontraktu. Jednání údajně probíhají, ale zatím nedošly ke zdárnému konci pro obě strany.

„Chci tu zůstat, ale není to něco, co by bylo jen na mně. Záleží také na nich. Oni vědí, co chci a věřte, že nežádám nic šíleného,“ nechal se slyšet Salah, který dal tak najevo, že by si rád kufry na Anfield Road nebalil. „Jsem tu už pět let. Znám tenhle klub velmi dobře. Miluju jeho fanoušky a oni milují mě. Teď je to ale v rukou vedení klubu, jak se rozhodne,“ dodal egyptský kanonýr.

Zdroj: gq-magazine.co.uk

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.