Goljanem to nekončí! Sparta má mít zájem o dalšího mladíka Šošonů

Goljanem to nekončí! Sparta má mít zájem o dalšího mladíka Šošonů

Jeden přestup na trase Žilina - Letná byl dnes definitivně stvrzen, další se chystá? Provoz totiž nekončí, podle instagramového účtu @spartanicz mají mít na Letné o jedenadvacetiletého defenzivního záložníka ze stejného klubu, Enise Fazlagiće.  

Jedenadvacetiletý, 188 centimetrů vysoký defenzivní záložník původem ze Severní Makedonie má být další hráč, který v dresu žilinských Šošonů měl zaujmout Spartu. Mladý záložník se smlouvou do konce tohoto roku v dresu Žilinských odehrál šestnáct ligových zápasů, dalších sedm přidal v kvalifikaci evropských pohárů. V těchto 23 podzimních zápasech měl zaznamenat tři asistence, ale hlavně svými výkony přitáhnout zájem řady zájemců.

Sparta totiž podle všeho není jediná, kdo s vedením Žiliny o Fazlagićovi mluví. Podle Aktualit.sk je hlavním zájemcem o Fazlagiće a tedy konkurentem Sparty polská Wisla Krakow, která pod vedením v Česku známého bývalého kouče Žiliny Adriana Guĺy shání posily na jaro a po příchodu Zdeňka Ondráška z norského Tromso se nyní záměřila na Slovensko. A má být údajně ochotná zaplatit i požadovaný jeden milion eur (transfermarkt udává cenu 400 tisíc eur).  A zájem o záložníka má přicházet údajně i z Turecka. 

Pro Žilinu by odchod Fazlagiće znamenal již čtvrtou ztrátu hráče ze základní sestavy. Už před Goljanem, který zamířil do sparťanského béčka, tým opustil špílmachr Vahan Bičachčjan, který šel do polského Pogoňe Štěttín a pravý záložník Branislav Sluka, který v zimě přestoupil do MTK Budapešť. Šošoni tak podle všeho požádají výprodej. Zaloví Sparta znovu mezi perspektivní žilinskou mládeží? 

zdroj: Instagram Spartanicz