Chci zůstat v Liverpoolu, ale vedení mi také musí jít na ruku, informoval Salah

Chci zůstat v Liverpoolu, ale vedení mi také musí jít na ruku, informoval Salah

V poslední době se velmi nahlas řeší budoucnost nejzvučnějšího hráče kádru Liverpoolu.

Mohamed Salah si nyní možná odbývá své reprezentační povinnosti na africkém šampionátu, ale ve své mysli se stále soustředí na Liverpool, tedy klub svého srdce.

Otázkou pouze zůstává, jak moc je ochotný tomuto mužstvu zůstat věrný, pokud nebudou vyslyšeny jeho finanční požadavky. I Salah si je totiž moc dobře vědom svých kvalit, které by si zasloužily nějaké větší finanční ohodnocení. A věčně odolávat lukrativním nabídkám od konkurence nejde…

„Rozhodně si přeju zůstat v Liverpoolu, o tom ani nemůže být řeč, ale sám osud ve svých rukou nemám,“ informoval Salah o situaci, v níž se aktuálně nachází.

„Vedení klubu mi musí jít také trochu na ruku. Moc dobře vědí, co chci. A rád bych podotkl, že si neříkám o žádné extrémy,“ prozradil, že vše je skutečně pouze otázka financí.

Nyní tedy bude záležet pouze na tom, jaká suma v nové smlouvě bude egyptskému křídelníkovi nabídnuta. Zdali se to bude aspoň trochu přibližovat jeho požadavkům, pak se v červeném dresu na Anfieldu bude prohánět i nadále. Kdyby ne, v létě patrně odejde. 

Zdroj: British GQ