Kádr máme slušně poskládaný, půjde o to, abychom zůstali všichni zdraví a nikdo nám nevypadl, myslí si zlínský Fantiš

Kádr máme slušně poskládaný, půjde o to, abychom zůstali všichni zdraví a nikdo nám nevypadl, myslí si zlínský Fantiš
OBSAHUJE VIDEO

Zlín má za sebou dvě přátelská utkání, v tom prvním remizovali svěřenci trenéra Jelínka s Líšní 2:2 a v tom druhém si připsali další nerozhodný stav, tentokrát 3:3 na hřišti druholigového lídra Zbrojovky Brno. Podle křídelníka ševců jeho tým dostává zbytečné laciné branky.

Tři inkasované branky proti Brnu je příliš. „My jsme s tím bojovali i na podzim v lize. Taky jsme dostávali hloupé góly. Teď v přípravě ještě o tolik nejde, ale za tři týdny už nás čekají mistrovské zápasy, a v nich se toho musíme rozhodně vyvarovat,“ komentoval na webu sport.cz Fantiš.

Na výkonu byla znát náročná příprava. „Jsme v plné tréninkové zátěži. Všichni jsme ale i tak chtěli zápas se Zbrojovkou odpracovat co nejlíp. A nakonec jsme zmobilizovali síly a smazali jsme dvougólové manko. I v přípravě je samozřejmě pro psychiku mužstva mnohem lepší aspoň remizovat než prohrát,“ pokračoval devětadvacetiletý záložník.

Zlín se zatím pohybuje na jedenáctém místě v tabulce. „Pro nás bylo hodně důležité, že jsme v závěrečném podzimním kole neprohráli v Olomouci. Díky remíze na Hané se nezvýšilo naše manko na desátou příčku. Jsme jí na dostřel,“ konstatoval.

Mužstvo zatím nepřivítalo žádnou posilu. „Myslím, že stávající kádr je docela supr a velmi slušně poskládaný. Spíš půjde o to, abychom všichni zůstali zdraví, a nikdo z něj nevypadl,“ dodal zlínský Antotnín Fantiš, jehož slova zveřejnil server sport.cz.

Video: YouTube

Zdroj: sport.cz, fcfastavzlin.cz