Exkouč české jednadvacítky Krejčí má novou práci: Nepřicházím předělávat systém výchovy Táborska

Exkouč české jednadvacítky Krejčí má novou práci: Nepřicházím předělávat systém výchovy Táborska

FC MAS Táborsko získalo do svých trenérských řad výraznou posilu. Třetí lednové pondělí roku 2022 podepsal smlouvu dvaapadesátiletý trenér Karel Krejčí, který naposledy vedl českou reprezentaci do 21 let. 

Na jihu Čech bude Karel Krejčí vykonávat funkci šéfa Sportovního centra mládeže (SCM). Rodák z Karviné chce jihočeskému klubu pomoci rozvíjet hráčské talenty. Nadále ho láká především koučovaní v rámci seniorského fotbalu, aktuálně však chce zůstat v pracovním nasazení v klubu, jehož práce a především pak práce s mládeží si váží. 

S nástupem do funkce poskytl Karel Krejčí následující vyjádření: „Těším se do práce a vážím si toho, že jsme se s Táborskem rychle domluvili na spolupráci zajímavé pro obě strany. Není to otázkou peněz, ani délky smlouvy. Chybí mi denní fotbalová náplň, tenhle sport je pro mě v dobrém smyslu závislostí. Táborsko velmi dobře znám, oceňuji jeho dlouhodobou poctivou práci, velmi dobře se znám s lidmi v klubu. V aktuální roli budu moct využít zkušenosti z předchozích angažmá, bude se jednat o kombinaci manažerské i trenérské a metodické činnosti. Nepřicházím předělávat systém výchovy Táborska, mou pozicí bude dodání dalšího názoru a možností dílčích vylepšení na krátkodobé i dlouhodobé bázi," zaznělo z úst Krejčího na stránkách fctaborsko.cz.

"Nadále pro mě zůstává prioritou trenérské řemeslo. V tomto směru jsem byl k vedení Táborska absolutně upřímný a velmi si cením férového přístupu z jejich strany. V zimě jsem řešil dvě konkrétní zahraniční nabídky, které z různých důvodů nedošly až k podpisu smlouvy. Uvidíme, co přinese budoucnost, nyní se těším na dennodenní práci v Táborsku," uzavřel bývalý kouč Lvíčat či Viktorie.

Ředitel FC MAS Táborsko Josef Holub ocenil aktivní přístup člena správní rady Ondřeje Dvořáka, který se s Karlem Krejčím zná. „Požádal ho, aby nám předal svoje zkušenosti. Jsme přesvědčeni, že Karel Krejčí pomůže nejen našim hráčům, ale i trenérům,“ uvedl Josef Holub.

Trpišovský se raduje, že má poprvé po dvou letech kompletní tým. Proč má Bah individuální program?

Zdroj: fctaborsko.cz

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.