Moyes by k Součkovi a spol. získal nového zabijáka. Zaznělo jméno i českého reprezentanta

Moyes by k Součkovi a spol. získal nového zabijáka. Zaznělo jméno i českého reprezentanta

West Ham po dobrém začátku v Premier League začíná strádat a po domácí prohře s Leedsem se na tým Davida Moyese v nahuštěné tabulce začíná dotahovat Arsenal, Tottenham a Manchester United.

Fanoušci volají po posilách. „Nechceme přivést jen tak někoho. Chceme, aby nový hráč byl tak dobrý, aby měl vliv na tým. Jinak to přinese jen efekt, který rychle vyprchá, “ citoval server aktualne.cz slova trenéra Kladivářů Davida Moyese.

West Hamu vloni na jaře velmi pomohl Jese Lingard. Právě jeho jméno se příznivcům Hammers dost zamlouvá, ale pro klub by bylo lepší tohoto ofenzivního záložníka Rudých ďáblů přivést až v létě, kdy mu vyprší smlouva a bude k mání zadarmo.

Dalším ofenzivním hráčem by mohl být i český reprezentant Patrik Schick. Byť pětadvacetiletý útočník Leverkusenu nedávno prohlásil, že je v Německu spokojený, tak zájem ze strany West Hamu evidentně je. „Byl by pro nás ale naprosto perfektní. Je vysoký, silný, soubojový a pracovitý. Navíc už jsou v našem týmu tři Češi“, napsal fanouškovský server Hammers News, jehož vyjádření publikoval web aktualne.cz.

Zdroj: aktualne.cz

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.