Paběrkující Král? Kisel si stojí za tím, že šlo o správný krok. Chceme, aby zůstal v Premier League, tvrdí agent

Paběrkující Král? Kisel si stojí za tím, že šlo o správný krok. Chceme, aby zůstal v Premier League, tvrdí agent

Alex Král už je součástí West Hamu United necelých pět měsíců. V britské metropoli toho však zatím - narozdíl od svých starších kolegů Tomáše Součka a Vladimíra Coufala - mnoho nepředvedl.

V Premier League odehrál kmenový univerzál Spartaku Moskva pouhou jednu minutu, jinak byl šestnáctkrát přítomen pouze na lavičce náhradníků.

Mezi jedenácti vyvolenými figuroval jen proti Dinamu Záhřeb a Manchesteru United v jiných soutěžích, s tím, že pár minut si připsal také proti Genku a Rapidu Vídeň.

Celková bilance 211 odehraných minut bez branky či gólové asistence však není žádná sláva a důvěru manažera Davida Moyese si zatím evidentně nevysloužil.

Může to být varování i vzhledem k tomu, že je v Londýně pouze zapůjčen a že se klidně může vrátit za pár měsíců zpět do Moskvy. Na trhu opatrní Kladiváři toitž jen těžko uplatní opci ve výši 12 milionů liber za někoho, kdo téměř nehraje...

Letní návrat do ruské Premier League tedy žádnou sci-fi být nemusí, byť je priorita jeho agenta Karola Kisela úplně jiná...

"Pořád platí, že jeho odchod do Anglie byl správným krokem. Zatím je předčasné dělat závěry. Od začátku jsme věděli, že to vzhledem ke konkurenci nebude o kvantitě, nýbrž o kvalitě. Chceme, aby zůstal v Premier League,“ deklaroval na webu isport.blesk.cz spolupracovník Martina Latky z K2K Sports Entertainment Group.

Tabulkově čtvrtý West Ham čeká v sobotu výjezd na slavný Old Trafford. Posadí se košický rodák mezi náhradníky i posedmnácté?

Hojně skloňovaná jména, která by mohla Citizens pojistit útok na titul v Premier League

Zdroj: isport.blesk.cz

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.