Výborně rychlostně vybavený Látal se odpojil od olomoucké výpravy a čeká ho složitá záchranářská mise

Výborně rychlostně vybavený Látal se odpojil od olomoucké výpravy a čeká ho složitá záchranářská mise

Karviná přivedla do svého kádru nového krajního obránce, když si ze Sigmy Olomouc na následujících necelých šest měsíců půjčila Radka Látala.

Mladší syn nového trenéra Termalicy Nieciecza Radoslava Látala se tento týden odpojil od olomoucké výpravy a připojil se k týmu MFK a v sobotu se společně s celým mužstvem odebere na turecké soustředění.

"Jsem rád, že se podařilo transfer uskutečnit ještě před odletem na soustředění. Radek má všechny předpoklady, aby se mu u nás dařilo a v jarních bojích o záchranu nám pomohl," uvedl na webu mfkkarvina.cz sportovní ředitel posledního týmu Fortuna:ligy Lubomír Vlk.

Spokojen je i hlavní trenér Bohumil Páník. "Radek je pravý bek, výborně rychlostně vybavený. Jsem rád, že je tady a bude s námi na soustředění už od prvního dne," liboval si exkouč Baníku či Zlína, jehož stanovisko publikovaly stránky mfkkarvina.cz.

A co názor samotného zadáka? "Jsem rád, že moje hostování se podařilo dotáhnout ještě před odletem na soustředění. Budu mít dost času kluky poznat, těším se na to. Fyzicky se cítím dobře, se Sigmou jsme makali a i teď na Maltě jsem pokaždé odtrénoval dvě fáze," vzkázal čtyřiadvacetiletý obránce, jehož konto zdobí k tomuto datu 44 prvoligových startů.

Brno přišlo v Plzni o Řezníčka: Doufám, že začátek jara stihnu. Obvykle se hojím dobře, tak snad to bude i tento případ

Zdroj: mfkkarvina.cz