Osmančík pomůže Viktorii Žižkov, Nazarova ani Haška už ovšem vedení Bohemians 1905 nikomu nedá

Osmančík pomůže Viktorii Žižkov, Nazarova ani Haška už ovšem vedení Bohemians 1905 nikomu nedá

Útočník Pavel Osmančík (21) podle očekávání opouští Ďolíček, nicméně v metropoli zůstává. Zelenobílé vedení mu totiž odeslalo do kádru Viktorie Žižkov, kterou čeká ve FNL vskutku těžké jaro.

V rámci tureckého soustředění bylo navíc dotaženo vršovické působení Dominika Haška (23) a Evgenie Nazarova (24), jejichž zkouška se v závěru ledna přetavila v přestup.

Univerzál Hašek, jenž v minulosti prošel Hradcem Králové, Mladou Boleslaví i Chrudimí, je využitelný jak na stoperovi, tak na kraji obranné formace, zejména vpravo.

U Botiče bude mladík hostovat půl roku, s tím, že klokani mají v čerstvé dohodě zakotvenou opci o případném pokračování spolupráce také po létě 2022.

Co se týče exteplického Nazarova, ten byl naposledy kmenovým hráčem Krasnodaru, kde ovšem nastupoval spíše za rezervní mužstvo. Do metropole už dorazil jako volný hráč a se svým novým klubem si plácl na roční smlouvě do 31. prosince 2023.

"Oba hráče v Bohemce vítáme a samozřejmě přejeme, ať se jim v našem dresu daří!," zaznělo na stránkách aktuálně dvanáctého celku Fortuna:ligy, jenž si tento týden poradil s výběrem FK Gabala.

Zdroj: bohemians.cz