Zajímavá posila pro Bohemku! Klokani ulovili bývalého slávistu, co si zahrál německou bundesligu

Zajímavá posila pro Bohemku! Klokani ulovili bývalého slávistu, co si zahrál německou bundesligu

Fotbalisté pražských Bohemians se dočkali hodně zajímavé posily. A sice bundesligou ošlehaného záložníka Ondřeje Petráka. Ten do Vršovic přichází ze Slovanu Bratislava, kde však závěr podzimu strávil pouze v béčku. Podaří se mu restartovat kariéru právě ve svatostánku klokanů?

Devětadvacetiletý defenzivní středopolař přestoupil do Ďolíčku z Bratislavy, kde strávil poslední dvě sezony. I kvůli brzkému zranění se tam ale příliš neprosadil. V nejvyšší soutěži tam stihl absolvovat jen tři zápasy a po příchodu nového kouče se dokonce propadl do B týmu.

O to víc teď ale touží se vrátit zpátky na scénu. "Skončil jsem v béčku, kde jsem dál trénoval a pravidelně hrál. Jsem stoprocentně připravený nastoupit za Bohemku a maximálně jí na hřišti pomoct," řekl pro klubové stránky Petrák.

Ten má za sebou hned šest let v Německu, kde si zahrál obě nejvyšší soutěže. Nejlepší období prožil v Norimebrku, za který si připsal 33 ligových zápasů. 

V Bohemce podepsal bývalý slávista smlouvu zatím do konce sezony. "Obě strany se však dohodly, že v případě oboustranného zájmu dojde v létě k jejímu prodloužení," doplnil klub.