Vraštil: Musíme zkoncentrovat všechny síly na Liberec. Od prvního zápasu se může odvíjet celé jaro

Vraštil: Musíme zkoncentrovat všechny síly na Liberec. Od prvního zápasu se může odvíjet celé jaro

Generálku na jarní část Fortuna Ligy zvládli Ševci úspěšně a slovenskou Senici přehráli jasně 4:0. Všechny čtyři zásahy si Zlín připsal po změně stran a mezi střelci byl také Lukáš Vraštil, který se stejně jako jeho spoluhráči nemohou dočkat nedělního startu proti Liberci.

Podzim budil na Letné rozpaky a bodů nebylo posbíráno příliš mnoho. Jedenácté místo v tabulce s pěti výhrami a čtyřmi remízami signalizuje, že Fastav bude na jaře bojovat o to, aby základní část zakončil mimo skupinu ohroženou sestupem.

Jarní část ligy odstartují Ševci na domácí půdě v nedělním souboji s Libercem. „Je nás tady dvacet kluků a každý bojuje o svou šanci. Až bude hrát kdokoliv, je potřeba, aby každý dal do týmu maximum,“ nechal se slyšet pro klubovou televizi sedmadvacetiletý obránce.

Stejně jako zbytek kabiny se i on těší na ostré soutěžní zápasy. „Těšíme se strašně moc. Bude to zase něco jiného než ty přáteláky. Zase se bude o něco hrát a věřím, že zase přijde i víc lidí a vytvoří se dobrá atmosféra,“ pokračovala opora Zlína, která větří, že je nutné v prvním jarním kole uspět a odrazit se k vítězné šňůře.

„Už to prostě vypukne. Jaro bude hodně rychlé a my musíme zkoncentrovat všechny síly na první zápas, protože od toho se pak bude zase všechno odvíjet,“ dodal Vraštil, který v této ligové sezóně naskočil do sedmnácti zápasů, ve kterých si připsal dva góly a jednu asistenci.

Zdroj: fcfastavzlin.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.