Dekáda a dost. Majiteli Fastavu fotbal v byznysu nepomohl a ševce tak čeká hledání hlavního partnera i přejmenování

Dekáda a dost. Majiteli Fastavu fotbal v byznysu nepomohl a ševce tak čeká hledání hlavního partnera i přejmenování

Společnost Fastav Development by měla po právě probíhajícím soutěžním ročníku 2021/2022 ukončit své sponzorování Zlína, jehož podporuje už přesně deset let.

"Myslím, že už jsem fotbalu pomohl dost. V byznysu mi fotbal nepomohl, jen se firma stala díky účasti klubu v první lize známější. V dohledné době o vstupu do jiného klubu neuvažuju, ale nechávám to otevřené," citoval deník Sport slova majitele Fastavu Vlastimila Fabíka, který se sice přestěhoval do metropole, nicméně fotbal a hokej se chystá podporovat alespoň ve Vsetíně.

Nyní jedenáctý tým Fortuna:ligy se sice nezhroutí, nicméně o 8 milionů korun ročně přijde a to bude třeba nahradit. I proto se momentálně viceprezident ševců Zdeněk Grygera poohlíží po jiném hlavním partnerovi...

"Víme to delší dobu, Fastavu vyprší smlouva. Všechno řešíme i s majitelem," nechal se slyšet serverem iSport.cz citovaný bývalý exreprezentant Česka, jehož zavála klubová minulost i do Amsterdamu nebo Turína.

Že by přišla šance pro dalšího významného klubového sponzora Climax? Kdo ví, třeba jeho úloha na zlínské Letné výrazně povyroste. Ať tak, či tak, značka Zdeňka Červeny z firmy Lukrom tedy bude za pár měsíců měnit i název klubu a FC Fastav Zlín se stane minulostí..

Montovaná tribuna pro 1000 diváků? Podle ředitele klokanů jde o první vlaštovku před velkou rekonstrukcí Ďolíčku

Zdroj: isport.blesk.cz