Sigma kvůli ambicím odmítla konkrétní nabídku na Jemelku a Minář na trhu pátrá po novém dirigentovi

Sigma kvůli ambicím odmítla konkrétní nabídku na Jemelku a Minář na trhu pátrá po novém dirigentovi
OBSAHUJE VIDEO

Na Hané sídlící vítěz Malta Cupu se držel tuto zimu při zdi. Získal jedinou posilu (Jan Navrátil) a neevidoval žádné zásadní odchody.

Sportovní manažer Sigmy Ladislav Minář kvitoval zejména fakt, že se desátému celku prvoligového peletonu podařilo udržet žádané tváře.

Jak šestadvacetiletého středního obránce Václava Jemelku, jenž už v minulosti jedno zahraniční angažmá zažil, tak devatenáctiletého záložníka Kryštofa Daňka.

"Na Vencu jsme měli konkrétní nabídku, ale odmítli jsme ji a upřednostnili sportovní hledisko. O Kryštofovi s námi nikdo včetně Slavie nejednal," poodhalil realitu na stránkách sport.cz muž zodpovědný za přestupovou politiku tradiční značky z Androva stadionu.

Pokud jde o posílení, významněji by se mělo sahat do kádru hlavního trenéra Václava Jílka až v hlavním letním přestupovém období...

"Hledáme tam kreativního, tvořivého hráče, zkrátka dirigenta. Díváme se však i po stoperech. Někteří z našich mají vyšší věk a často je sužují zranění. No a v béčku výběr na tyto posty nemáme. Příchody však momentálně nejsou na pořadu dne. To až v létě," zakončil na sport.cz Minář, jenž v minulosti trenérsky vedl Zlín či Mladou Boleslav.

Zdroj: sport.cz