Beran? Podle hlasů z Ďolíčku hbitý hráč, který umí přejít přes soupeře a dokáže vytvořit nebezpečné situace

Beran? Podle hlasů z Ďolíčku hbitý hráč, který umí přejít přes soupeře a dokáže vytvořit nebezpečné situace
OBSAHUJE VIDEO

I když se Michal Beran připravuje s Bohemians Praha 1905 už více než 30 dní, jeho příchod do Ďolíčku byl zpečetěn až tento týden.

Šikovný středopolař se šestkou na zádech bude u Botiče zapůjčen až do konce příštího soutěžního ročníku 2022/2023, což znamená, že bude v zelenobílých barvách rok a půl.

Klokani však na odchovance Slovácka, jehož už si Luděk Klusáček proklepnul na levém kraji zálohy, ve středu záložní řady, v útoku i na podhrotové pozici, nemají opci.

"Potřebovali jsme přivést hbitého hráče, který umí přejít přes hráče v soubojích jeden na jednoho a dokáže vytvořit nebezpečné situace před soupeřovou brankou. Míša nejde do neznámého prostředí. Už v Bohemce krátce působil a má k ní velmi dobrý vztah, což je pro obě strany jedině dobře," okomentoval jeho příchod sportovní ředitel Miroslav Držmíšek.

Spokojen je i sám jednadvacetiletý Beran, který o sobě dal svého času vědět v barvách Slovanu Liberec a zatím naposledy oblékal trikot Pardubic.

"Na Bohemku jsem měl krásné vzpomínky už z doby, kdy jsem tu byl v dorostu. Když mi bylo řečeno, že má Bohemka o mě zájem, tak jsem ani chvilku neváhal a okamžitě byl rozhodnutý. Děkuji Bohemce za důvěru, kterou do mě vložila a budu se ji za ni chtít odvděčit svými výkony na hřišti. Vážím si toho a věřím, že budeme společně úspěšní," uzavřel na stránkách bohemians.cz sám perspektivní mládežnický reprezentant.

Soutěžní debut za dvanáctý tým tabulky ho čeká již první únorovou sobotu na teplických Stínadlech.

Zdroj: bohemians.cz