Horejš: Chyběla tomu jen vstřelená branka. Měli jsme dost šancí, abychom to urvali na svoji stranu

Horejš: Chyběla tomu jen vstřelená branka. Měli jsme dost šancí, abychom to urvali na svoji stranu

Od zisku cenného skalpu nebyli daleko, ale nakonec brali s povděkem také bod za bezbrankovou remízu. Kouč David Horejší dokázal své svěřence na pražskou Spartu velmi dobře připravit a hráči nepouštěli soupeře příliš ke slovu. Zatímco na straně domácích panovala částečná spokojenost, hosté se vraceli na Letnou zklamaní.

Dynamo utrnulo vítěznou sérii Sparty čítající čtyři zápasy. Aktuálně sedmý tým tabulky Fortuna Ligy nebyl favoritem utkání, přesto nebyl daleko k tomu, aby získal z tohoto poměření sil dokonce tři body.

„Chyběli tomu jen dvě věci. Aby byl plný stadion a vstřelili jsme branku. Myslím si, že jsme v zápase předvedli hodně slušný výkon, dobře jsme vycházeli z kompaktního středového bloku, soupeře jsme do ničeho nepouštěli,“ nechal se slyšet kouč Budějovic na tiskové konferenci v útrobách jihočeského stadionu.

Především druhých pětačtyřicet minut nabídlo domácím hned několik možností na vstřelení branky. „Po změně stran jsme si vytvořili dostatek příležitostí, abychom strhli zápas na svoji stranu. To se nám bohužel nepovedlo, ale jsem spokojený s výkonem, který jsme předvedli,“ uzavřel Horejš.

Zdroj: dynamocb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.