Fila i Jurásek jsou podle Tvrdíka budoucí reprezentanti: Je možné, že je fanoušci uvidí ve slávistickém dresu

Fila i Jurásek jsou podle Tvrdíka budoucí reprezentanti: Je možné, že je fanoušci uvidí ve slávistickém dresu

Slávisté stále ještě nevzdali dlouhodobý lov boleslavské dvojice David Jurásek a Daniel Fila. Před pár dny to potvrdil Jaroslav Tvrdík v interview pro fanouškovskou skupinu sešívaného "S" Area 114.

Zatímco prvně jmenovaný jednadvacetiletý zadák Jurásek, jenž v minulosti kopal i za Brno či Prostějov, do úvodního jarního kola s Baníkem nezasáhl, druhý jmenovaný útočník Fila, jenž je o dva roky mladší, se dostal na hrací plochu v sedmatřicáté minutě.

"Věřím, že oba budou v budoucnu čeští reprezentanti. Řekl bych, že teď jsme spíš blíž domluvě než nedomluvě. Ale záleží to na dalších jednáních a lidech, kteří je vedou. Je však možné, že je fanoušci ve slávistickém dresu uvidí," nechal se slyšet třiapadesátiletý funkcionář z Edenu.

A proč obhájce o titulu usiluje o Filu, když vlastní Denise Alijagiče, kterého ne jaře nepotřebuje a poslal ho na zkušenou do libereckých struktur?

"Je o rok starší a už má ligovou zkušenost," vysvětlil Tvrdík, jehož klub vstoupil do jarní části Fortuna:ligy senzační domácí porážkou s poslední Karvinou.

Neřekl bych, že Madsen vyloženě zklamal, hájil Dána Trpišovský. Chtěl jen vsadit na typičtější desítku...

Zdroj: sport.cz