Tuchel našel zalíbení v devatenáctiletém střelci, který však už v lednu zájemce z Ostrovů odmítl

Tuchel našel zalíbení v devatenáctiletém střelci, který však už v lednu zájemce z Ostrovů odmítl

Londýnská Chelsea se nikterak netají choutkami přivést na Stamford Bridge nového střelce. Kromě vyhlášených pušek sledují Blues i talentované mladíky a na Ostrovech se aktuálně proslýchá, že německý kouč Thomas Tuchel nalezl zalíbení v devatenáctiletém útočníkovi, který však už v lednu zájemce z Ostrovů odmítl.

Předmětem zájmu je teprve devatenáctiletý Hugo Ekitike, který je mládežnickým produktem Stade de Reims. Během lednového přestupového okna jeho dostupnost oťukával Newcastle United, ale nesetkal se s pochopením druhé strany, natož pak samotného hráče.

O víkendu si Ekitike připsal další ligovou trefu v barvách Reims a jeho cenovka roste každým zápasem. Celkem má této sezóně již na svém kontě deset branek a tři asistence v 21 zápasech napříč všemi soutěžemi. Je taktéž stabilní součástkou národního výběru Francie do dvaceti let.

O svou budoucnost se rozhodně bát nemusí, neboť kolem něj krouží nejen domácí štika PSG, ale i oba celky z Manchesteru, Arsenal, Real Madrid a právě také Chelsea. Blues umí vychovat střelecké talenty a Tuchel už oznámil vedení, že by měl rád Ekitikeho ve svých řadách.

Zdroj: 90min.com