Wiesner: Dali jsme si jasný cíl, že chceme pohár i titul. Snad jsme dali jasně najevo, že si pro to jdeme

Wiesner: Dali jsme si jasný cíl, že chceme pohár i titul. Snad jsme dali jasně najevo, že si pro to jdeme

To, že Sparta neporazila Slavii čtrnáctkrát v řadě, je definitivně zapomenuto. Poslední dva triumfy z této sezony 2021/2022 totiž šly výhradně za letenským "S".

"My jsme si na ně perfektně připravili taktiku a drželi se toho svého, co máme od trenéra. Prakticky celý tým na jedničku," usmíval se trojnásobný reprezentant Česka Tomáš Wiesner.

Sám se na sladkém pohárovém triumfu ve vršovickém Edenu, kde je domácí prakticky vůbec neohrozili, podílel jednou gólovou asistencí a v interview pro klubovou televizi potvrdil útok hned na dvě trofeje...

"Je to prostě nádhera. To, že to bylo minulý zápas v lize, je také hezké, teď postup v poháru. Teď jsme si dali jasný cíl, že chceme vyhrát pohár i titul. Myslím si, že jsme dali jasně najevo, že si pro to jdeme," informoval čtyřiadvacetiletý rychlík.

V neděli dorazí na Prahu 7 vedoucí Plzeň, která má na "S" náskok čtyř bodů. Další výhra by se tedy souboru Pavla Vrby mimořádně hodila.

"Teď je důležité se soustředit na víkend na Plzeň, tu porazit a zase tlačit na titul, který my jednoznačně chceme," uzavřel krajní obránce, u nějž svítí na serveru transfermarkt.com cena milion eur.

Bílek asi půjde k etické komisi. Měli by tam jít i Krula a Pelta. Je s podivem, že „Velký čáp“ zůstává šéfem krajského svazu v Liberci

Zdroj: sparta.cz