Svědík nepodcení Slavii ani po slabším rozjezdu: Osobně ji pořád vidím jako nejsilnější mančaft ligy

Svědík nepodcení Slavii ani po slabším rozjezdu: Osobně ji pořád vidím jako nejsilnější mančaft ligy

Slovácko si tuto neděli vystřihne svůj první ligový zápas roku 2022. Po odložení souboje s Pardubicemi a zvládnutém čtvrtfinále MOL Cupu v Olomouci dorazí do Uherského Hradiště mistrovská Slavia.

Ta nezačala soutěžní boje vůbec dobře a před domácím publikem ve Vršovicích podlehla jak Karviné (0:1), tak Spartě (0:2).

Trenér Martin Svědík se však posledními dvěma sešívanými neúspěchy řídit nechce. Hosté si naopak podle jeho slov dají pozor, aby už se třetí kolaps za sebou neopakoval...

"Slavia má obrovskou kvalitu. Sice ztratili body s poslední Karvinou, ale to se stává výjimečně. Už se to nebude opakovat," pronesl na webu fcslovacko.cz respektovaný kouč.

"Udělají všechno proto, aby se nastartovali a šli za tím titulem. Osobně ji pořád vidím jako nejsilnější mančaft ligy, velkého favorita na titul," pochválil soubor kolegy Jindřicha Trpišovského šéf Sadílka, Petržely, Nguyena a spol.

Z pěti posledních vzájemných zápasů se Slovácko radovalo pouze jednou a čtyřikrát odešlo poraženo. Naposledy se tak stalo loni v září v Edenu po výsledku 1:2.

Po sezoně adié? V Kadlecovi se to mele: Když jsme doma skolili Spartu, říkal jsem si, že bych hrál ještě pět let

Zdroj: fcslovacko.cz