Šokující návrat do Edenu? Slavia uvažuje o půjčce zkušeného střelce, jež už nyní je sešívanou legendou!

Šokující návrat do Edenu? Slavia uvažuje o půjčce zkušeného střelce, jež už nyní je sešívanou legendou!

Problémy na hrotu slávistického útoku by mohly mít velmi zajímavé řešení. Tým okolo trenéra Trpišovského uvažuje, že by si na jarní část soutěže půjčil z Mladé Boleslavi šestatřicetiletého Milana Škodu.  

Naprostá impotence ofenzivy v ligovém zápase proti Karviné i pohárovém proti Spartě spouští - po jedné z nejlepších příprav v dějinách klubu - paniku v kancelářích na Praze 10. A Slavia podle informací webu iDnes zvažuje, že by přistoupila k poměrně překvapivému řešení. Že by problémy na hrotu svého útoku vyřešila hostováním svoji legendy, Milana Škody. Ten by ve svých 36 letech podle Trpišovského a spol. mohl ideálně zapadnout do slávistických herních schémat a zároveň přinést do kabiny potřebné “srdíčko.”

Podle iDnes je tak ve hře “výměna” za “Škodova fotbalového syna” Daniela Filu, který teprve před pár dny do Slavie z Boleslavi společně s levým bekem Davidem Juráskem přestoupil. Sportovní úsek Slavie nicméně vnímá Filu jako perspektivní materiál do budoucna a neočekává, že by měl na hru týmu okamžitý dopad, což je něco, co Slavia po odchodu Kuchty a nepříliš solidní fazóně Krmenčíka v tuto chvíli potřebuje.

Ve hře je tak podle všeho možnost, že by Slavia poslala svůj tentotýdenní nákup - Daniela Filu - na hostování do Boleslavi a opačným směrem by se v rámci “velkého návratu” vydal ćlen Klubu ligových kanonýrů Milan Škoda. Spekuluje se taktéž, že by souhlas Boleslavi byl podpořen sumou pět milionů korun za puštění Škody-  Transakce nicméně podle iDnesu i tak stojí a padá především na schopnosti Boleslavi a jejího šéfa Josefa Dufka přivést Karlu Jarolímovi za Škodu náhradu. Odehraje se tento deal? Vrátí se Škoda do Edenu?  Po zápase Slavie na Slovácku budeme zřejmě moudřejší.     

zdroj: iDnes