Hložek: Bod nám pořád dává nějakou naději, ale po tom výkonu jsme si zasloužili spíš prohrát

Hložek: Bod nám pořád dává nějakou naději, ale po tom výkonu jsme si zasloužili spíš prohrát

Po středečním triumfu v MOL Cupu proti Slavii přišlo rychlé vystřízlivění. Pražská Sparta se doma proti Plzni trápila a až v nastavení vyválčený bod pro ni měl nakonec cenu zlata. Po zápase převládaly v letenském táboře negativní dojmy z předvedené hry a nespokojený byl také reprezentační útočník Adam Hložek.

Sparta se vzchopila až dvacet minut před koncem a díky trefám Pavelky a Hložka nakonec uhrála remízu2:2. „Vzhledem k tomu, jak se to vyvíjelo prvních sedmdesát minut, musíme ten bod brát. Hráli jsme hrozně. Vůbec nechápu, co se dělo. Po tom průběhu je to zlatý bod,“ nehledal sparťanský talent slova obhajoby a otevřeně přiznal, že jejich výkon byl až ostudný.

Plzeň od úvodních minut šla po výhře dravěji a po zásluze se dostala do dvoubrankového náskoku. „Jak jsem říkal, vůbec nevím, jak to hodnotit, co se stalo. Bylo to, jak kdyby… nevím… hráli jsme prostě hrozně. Posledních dvacet minut nás nakopl ten gól, bylo to úplně něco jiného. Kdybychom tak hráli celý zápas, měli bychom tři body, ale na to se nehraje,“ pokračoval letenský útočník v rozhovoru pro klubové stránky.

„Věděli jsme, že Plzeň bude zatažená a bude hrát na brejky. Vůbec jsme se nemohli dostat do hry, nevystřelili jsme na branku. To se nám nemůže stávat. „Bod nám dává pořád nějako naději na boj o titul, ale po tom výkonu jsme si zasloužili spíš prohrát,“ uzavřel Hložek.

Zdroj: Sparta.cz