Slovácku chybělo sebevědomí i větší fotbalovost. Bohužel to nezvládli hráči, na které máme spoléhat, hlesl Svědík

Slovácku chybělo sebevědomí i větší fotbalovost. Bohužel to nezvládli hráči, na které máme spoléhat, hlesl Svědík
OBSAHUJE VIDEO

Mistrovské Slavii stačil k vyloupení Uherského Hradiště a tamního Městského stadionu Miroslava Valenty pouhý jeden gól Ondřeje Lingra ze čtyřiačtyřicáté minuty.

I díky tomu se sešívaní vrátili do čela prvoligového peletonu, s tím, že na páté Slovácko mají po jednadvaceti odehraných kolech náskok 12 bodů.

“Bylo to o jednom gólu, jedné situaci. Šancí na obou stranách moc nebylo. Slavia svoji příležitost proměnila, my jsme žádnou branku nedali, proto odcházíme poražení," krčil rameny druhý nejzkušenější muž domácího souboru Michal Kadlec.

"Určitě nás to mrzí, protože to bylo vyrovnané utkání. V prvním poločase byla o něco lepší Slavia, my jsme se snažili po přestávce jít do tlaku, bohužel jsme bránu soupeře ani moc neohrozili. Nějaké závary a situace tam byly, ale nic velkého," smutnil bývalý stoper Sparty, Fenerbahce i Leverkusenu.

A co názor hlavního trenéra Martina Svědíka? "Myslím, že to byl hodně bojovný zápas s mnoha nakopávanými míči. Stalo se to, co jsme nechtěli, pustit Slavii do vedení. To byla chyba. Selhali jsme při gólu v mnoha drobnostech. Má to společného jmenovatele, bohužel to nezvládli hráči, na které máme spoléhat," mrzelo renomovaného kouče.

"Po přestávce jsme museli hlídat brejky Slavie. Nám chybělo sebevědomí a větší fotbalovost, to bylo hrozně znát, vyhodili jsme spoustu balonů. Mrzí mě, že jsme Slavii nepotrápili větší fotbalovostí, té bylo na naší straně strašně málo. Málo jdeme za gólem, bez střel nedáme branku. Snad se do všeho dostaneme a vrátíme se k tomu, co jsme hráli na podzim," uzavřel na webu fcslovacko.cz šéf Nguyena, Petržely, Sadílka a spol.

Zdroj: fcslovacko.cz